Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової відбулась робоча нарада щодо проведення заходів до різдвяних та новорічних свят для дітей з Краматорського району.
Участь в нараді взяли начальники військових адміністрацій населених пунктів Краматорського району та їх заступники, а також керівники структурних підрозділів з питань освіти, культури та соціального захисту.
Наразі вже визначений формат всіх різдвяних та новорічних заходів для дітей, зокрема привітання відбудеться в змішаному форматі - проведення онлайн зустрічей та офлайн посиденьок в місцях релокації дітей (м. Київ та м. Дніпро).
Також опрацьовано питання щодо забезпечення дітей солодкими подарунками та налагоджені комунікації з партнерами, які сприятимуть масштабнішому охопленню в цьому питанні.
Привітання дітей з різдвяними святами під час війни дозволить створити атмосферу тепла та спільності, допомагаючи малечі відчути трошки радості та святкового настрою.