«Презентація методичних рекомендацій щодо поводження із постраждалими від сексуального насильства внаслідок воєнної агресії рф в Україні під час проведення стабілізаційних заходів та слідчих дій».
В рамках проєкту «Вистоїмо разом:вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною», який виконує Український Жіночий Фонд у партнерстві з громадською організацією «Ла Страда-Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й апарату Уповноваженої з питань гендерної політики 02 .02.2024 року в офлайн і онлайн форматі відбувся регіональний захід «Презентація методичних рекомендацій щодо поводження із постраждалими від сексуального насильства внаслідок воєнної агресії рф в Україні під час проведення стабілізаційних заходів та слідчих дій».
В заході взяли участь представники профільних структур з Дніпропетровської, Донецької, Сумської та Кіровоградської областей. Кожна з областей поділилася своїми напрацюваннями щодо організації роботи із постраждалими від сексуального насильства внаслідок воєнної агресії рф в Україні, фіксації даних злочинів, забезпечення співпраці з громадськими організаціями, які опікуються даними питаннями.
В заході взяли участь: в онлайн форматі - перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова, в онлайн - начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська, а також представники структурних підрозділів територіальних громад Краматорського району до компетенції, яких належать питання запобігання та протидії домашньому насильству та/ або насильству за ознакою статі.
Начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська долучилася до участі у заході в Офісі відновлення та розвитку Донецької області в м. Дніпро. За сприянням організаторів заходу кожна територіальна громада району отримає друкований посібник методичних рекомендацій, що дають відповіді на низку важливих питань, розуміння яких допоможе забезпечити ефективну протидію викликам, з якими зіткнулися українки та українці з 2014 року, від початку війни росії проти України.