Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков та його перший заступник Вікторія Набокова взяли участь у нараді.
Дата: 09.02.2024 14:53
Кількість переглядів: 92
Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков та його перший заступник Вікторія Набокова взяли участь у нараді, на якій голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін представив першого заступника голови ОДА Юрія Винокурова, заступника голови ОДА Ігоря Бойка та керівницю апарату ОДА Ольгу Мосіну.
«Посади для цих людей нові, але робота в облдержадміністрації — зовсім не нова. Усі вони за роки роботи давно зарекомендували себе як надійні фахівці, які здатні вирішувати найгостріші проблеми. Вітаю колег із призначенням та бажаю плідної праці! Свої обов'язки знаєте — впевнений, що впораєтесь!», зазначив Вадим Філашкін.