НОВОДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Донецька область, Краматорський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Для реінтеграції наших захисників та захисниць у цивільне життя держава пропонує широкий вибір можливостей — від освіти та роботи до власного бізнесу.

Дата: 13.12.2024 09:47
Кількість переглядів: 16

Фото без опису

Для реінтеграції наших захисників та захисниць у цивільне життя держава пропонує широкий вибір можливостей — від освіти та роботи до власного бізнесу.

Визначитися з майбутньою професією та де її освоїти, скласти резюме, знайти вакансію та підготуватися до співбесіди допоможуть фахівці служби зайнятості, супроводжуючи кожен етап корисними порадами.

Серед інших послуг наразі найбільшим попитом у ветеранів та ветеранок користуються - гранти на відкриття власного бізнесу та ваучери на навчання для опанування нової професії/спеціальності.

Державна служба зайнятості пропонує фінансову підтримку для старту або розвитку свого бізнесу, що передбачає виділення від 250 тисяч до 1 млн гривень, залежно від умов програми.

Крім того, другий з подружжя захисника/захисниці може отримати грант 500 тисяч гривень на розвиток сімейного бізнесу. Обов’язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць.

Для отримання гранту на власну справу необхідно подати заявку із бізнес-планом на порталі "Дія".

Розмір гранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його суми запиту та не перевищує:

одне робоче місце - до 250 тисяч гривень включно;

два робочих місця - понад 250 тисяч гривень і до 500 тисяч гривень включно.

Для ветеранів з досвідом ведення власного бізнесу держава може надати грант вже до 1 млн гривень за умови створення щонайменше чотирьох робочих місць та вкладення 30 відсотків власних коштів.

При отриманні гранту від 500 тисяч до 1 млн гривень ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше 12 місяців.

Дуже важливо, що при реалізації власних бізнес-мрій, ветерани та ветеранки створюють робочі місця і підтримують бюджет податками.

Можливість навчання за ваучером передбачена не лише для ветеранів та ветеранок, а також для людей, що отримали поранення внаслідок військової агресії або пройшли полон.

Ваучер можна використати для навчання у сферах ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування тощо.

Професію/спеціальність, заклад освіти в межах України та форму навчання людина обирає самостійно.

Максимальна вартість ваучера складає 30 280 грн. Якщо вартість навчання дорожча, то роботодавець або людина доплачує різницю самостійно.

Роботодавці за працевлаштування учасників бойових дій з числа зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості понад 1 місяць, можуть отримати компенсацію 50% фактичних витрат на оплату їх праці.

Максимальний щомісячний розмір компенсації не може перевищувати 8000 грн. Компенсація здійснюється за кожен непарний місяць з дня працевлаштування. Загальна тривалість виплати складає 6 місяців протягом року.

Якщо роботодавець готовий працевлаштувати учасника бойових дій, але відсутня відповідна кваліфікація, служба зайнятості організує підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації майбутнього працівника.

Для отримання послуг, роз’яснень та консультацій з питань зайнятості звертайтеся до наших фахівців, контакти тут: https://t1p.de/rzryk


« повернутися

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь